درباره ما

شرکت نچرل ستون

شرکت نچرل ستون در سال 2014 با این هدف ایجاد شد تا سنگ مرمر ، رُخام و تراورتین افغانستان را با بالاترین کیفیت به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه نماید. امروز، نچرل ستون، پیشرفته ترین شرکت استخراج ، پروسس و صادرات سنگ تزئینی در افغانستان و یکی از رقابتی ترین شرکتهای کلاس جهانی سنگ تزئینی در منطقه است. شرکت نامبرده، محصولات سنگ تزئینی را با نام تجاری کُش ستون به مشتریان خویش عرضه می نماید. سنگ تزئینی کُش ستون برای کارگیری در پروژه های توسعه دهندگان رهایشی و تجاری در سراسر جهان مطالبه و مشخص می گردد.

بنیانگذاران و سرمایه گذاران شرکت نچرل ستون، متخصصانی استند که تجربه چندین دهه خویش را در زمینه طراحی و احداث ساخت و سازهای شهری و تجاری در افغانستان و منطقه خلیج فارس تحت یک چتر گردهم آورده اند. تجربه گسترده صنعتی آنها به آنان این امکان را داده است تا نیازمندی تهیه مداوم مواد ساختمانی با کیفیت را با تسلیم دهی به موقع برای پروژه های انکشافی تجارتی و رهایشی کاملاً درک کرده و بدانند.

شرکت نچرل ستون پیشتازترین شرکت افغانستان در عرصه استخراج و پروسس سنگ های تزئینی است که محصولات خویش را به بازارهای بین المللی صادر می نماید.

مواد سنگی سازگار با معیار های بین المللی

Kush Stone

The Natural Stone Company products sell under the brand name of Kush Stone globally. Any products sold under the Kush Stone brand are environmentally safe, free of asbestos, and compliant with international standards of construction materials for both interior and exterior building applications. 

جوایز

وزارت معادن و پترولیم

وزارت معادن و پترولیم افغانستان، قرارداد دو معدن بزرگ مرمر سفید و تراورتین را در افغانستان مرکزی به شرکت نچرل ستون در ماه اپریل سال 2020 میلادی اعطا نمود. با در نظرداشت مقررات جدید سخت کشور در خصوص استخراج معادن، دریافت قرارداد های نامبرده از سوی شرکت متذکره نشان دهنده ثبات مالی و اقتصادی و ظرفیت فوق العاده تخنیکی آن شرکت در زمینه استخراج پایدار زیست محیطی ذخایر بزرگ سنگ های طبیعی می باشد.

معادن

Natural Stone Company has two quarries across 4.1 square kilometers:

معدن مرمر کنر-ننگرهار

معدن تراورتین لولنج

شرکت نچرل ستون، استخراج و پروسس محصولات سنگی را به درستی مدغم نموده است تا دسترسی مستقیم به عرضه و اکمال را یقینی ساخته، و بدین گونه بتواند مهلت های برنامه ریزی محصولات کُش ستون را رعایت نماید. شرکت نچرل ستون در حال حاضر دو فابریکه عصری را اداره می نماید که با پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات ایتالوی برش و صیقل (پالش) مجهز استند. ظرفیت تولیدی فعلی شرکت نچرل ستون، 40،000 متر مربع تخته سنگ و تایل در هر ماه است. سومین فابریکه این شرکت در حال احداث است که شرکت نامبرده را قادر می سازد تا ظرفیت تولیدی موجود کُش ستون را افزایش داده و همچنان محصولات ویژه اضافی را نیز به مشتریان عرضه نماید.

شرکت نچرل ستون، محصولاتی را به بازار عرضه می نماید که نه تنها با معیارهای بین المللی ترکیب و کیفیت مطابقت داشته بلکه فراتر از آن نیز می باشند. محصولات شرکت نچرل ستون با نام تجاری کُش ستون و قیمت های رقابتی در بازارهای محلی، منطقوی و بین المللی قابل دسترس می باشند. از طریق مجاری توزیع این شرکت، محصول کُش ستون را می توان به هر جای دنیا ارسال نمود، بناً کُش ستون مستقیماً از طبیعت به شما می رسد.

The Natural Stone Company continues to develop and grow with the objective to be the top dimension stone exporter from Afghanistan. Since the company’s founding in 2014, the founder of the Natural Stone Company considers the company’s greatest achievement to be the exponential growth of jobs the Natural Stone Company has created in Afghanistan, including in quarrying, processing, sales and marketing, and export operations. The company will continue to create new jobs as they grow and expand, and is committed to generating up to 1,000 direct and indirect jobs that will support long-term community and social development in Afghanistan, ranging from infrastructure to public services, in the areas where the quarries and factories are located.

فابریکه ها

شرکت نچرل ستون در دو فابریکه عصری که با پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات ایتالوی برش و صیقل (پالش) مجهز استند، سرمایه گذاری نموده است. شرکت نامبرده در حال حاضر در حال احداث سومین فابریکه است تا بتواند ظرفیت تولیدی خویش را افزایش داده و محصولات متنوع تری را به بازار ها عرضه نماید.

یکی از شرکت های خدمات مهندسی و مشورتی در ایتالیا که شهرت جهانی دارد در زمینه برنامه ریزی و طراحی این فابریکه ها سهم داشت. این فابریکه ها مطابق با معیارهای مهندسی زیست محیطی و طراحی-ساخت و ساز اروپا، در پارک های صنعتی مدرن واقع در کابل، افغانستان طراحی و احداث شده اند.

فابریکه های نامبرده با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات ایتالوی پروسس سنگ، مجهز استند که در آنها تخته سنگ های تزئینی با استفاده از پیشرفته ترین فناوری (تکنالوژی) ایتالوی ‍‍پروسس سنگ، برش و صیقل (پالش) می شوند. این خطوط مدرن تولید، که ظرفیت تولید 40،000 متر مربع محصول نهایی سنگ در ماه را دارند ، شرکت نچرل ستون را قادر می سازد که تخته سنگ و تایل را با قیمت های رقابتی به بازارهای جهانی عرضه نماید.

پارک صنعتی جمعه محمدی

پارک صنعتی پلچرخی

پارک صنعتی پکتیا کوت