درباره ما

شرکت نچرل ستون

شرکت نچرل ستون در سال 2014 با این هدف ایجاد شد تا سنگ مرمر ، رُخام و تراورتین افغانستان را با بالاترین کیفیت به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه نماید. امروز، نچرل ستون، پیشرفته ترین شرکت استخراج ، پروسس و صادرات سنگ تزئینی در افغانستان و یکی از رقابتی ترین شرکتهای کلاس جهانی سنگ تزئینی در منطقه است. شرکت نامبرده، محصولات سنگ تزئینی را با نام تجاری کُش ستون به مشتریان خویش عرضه می نماید. سنگ تزئینی کُش ستون برای کارگیری در پروژه های توسعه دهندگان رهایشی و تجاری در سراسر جهان مطالبه و مشخص می گردد.

بنیانگذاران و سرمایه گذاران شرکت نچرل ستون، متخصصانی استند که تجربه چندین دهه خویش را در زمینه طراحی و احداث ساخت و سازهای شهری و تجاری در افغانستان و منطقه خلیج فارس تحت یک چتر گردهم آورده اند. تجربه گسترده صنعتی آنها به آنان این امکان را داده است تا نیازمندی تهیه مداوم مواد ساختمانی با کیفیت را با تسلیم دهی به موقع برای پروژه های انکشافی تجارتی و رهایشی کاملاً درک کرده و بدانند.

شرکت نچرل ستون پیشتازترین شرکت افغانستان در عرصه استخراج و پروسس سنگ های تزئینی است که محصولات خویش را به بازارهای بین المللی صادر می نماید.

مواد سنگی سازگار با معیار های بین المللی

Kush Stone

محصولات شرکت نچرل ستون با نام تجاری کُش ستون در سطح جهانی به فروش می رسند. هر محصولی که با نام تجاری کُش ستون به فروش برسد دارای علامت CE بوده و دارای اعتبارنامه ی مصؤنیت زیست محیطی، فاقد آزبست(Asbestos) و مطابق با معیار های بین المللی مواد ساختمانی برای کاربردهای تزئینی داخلی و بیرونی ساختمان ها می باشد. 

جوایز

وزارت معادن و پترولیم

وزارت معادن و پترولیم افغانستان، قرارداد دو معدن بزرگ مرمر سفید و تراورتین را در افغانستان مرکزی به شرکت نچرل ستون در ماه اپریل سال 2020 میلادی اعطا نمود. با در نظرداشت مقررات جدید سخت کشور در خصوص استخراج معادن، دریافت قرارداد های نامبرده از سوی شرکت متذکره نشان دهنده ثبات مالی و اقتصادی و ظرفیت فوق العاده تخنیکی آن شرکت در زمینه استخراج پایدار زیست محیطی ذخایر بزرگ سنگ های طبیعی می باشد.

معادن

شرکت نچرل ستون در افغانستان دارای سه معدن به مساحت 33 کیلومتر مربع می باشد:

معدن مرمر کنر-ننگرهار

معدن تراورتین لولنج

معدن مرمر رنځی خیل

شرکت نچرل ستون، استخراج و پروسس محصولات سنگی را به درستی مدغم نموده است تا دسترسی مستقیم به عرضه و اکمال را یقینی ساخته، و بدین گونه بتواند مهلت های برنامه ریزی محصولات کُش ستون را رعایت نماید. شرکت نچرل ستون در حال حاضر دو فابریکه عصری را اداره می نماید که با پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات ایتالوی برش و صیقل (پالش) مجهز استند. ظرفیت تولیدی فعلی شرکت نچرل ستون، 40،000 متر مربع تخته سنگ و تایل در هر ماه است. سومین فابریکه این شرکت در حال احداث است که شرکت نامبرده را قادر می سازد تا ظرفیت تولیدی موجود کُش ستون را افزایش داده و همچنان محصولات ویژه اضافی را نیز به مشتریان عرضه نماید.

شرکت نچرل ستون، محصولاتی را به بازار عرضه می نماید که نه تنها با معیارهای بین المللی ترکیب و کیفیت مطابقت داشته بلکه فراتر از آن نیز می باشند. محصولات شرکت نچرل ستون با نام تجاری کُش ستون و قیمت های رقابتی در بازارهای محلی، منطقوی و بین المللی قابل دسترس می باشند. از طریق مجاری توزیع این شرکت، محصول کُش ستون را می توان به هر جای دنیا ارسال نمود، بناً کُش ستون مستقیماً از طبیعت به شما می رسد.

شرکت نچرل ستون همواره با این هدف به توسعه و رشد خویش ادامه می دهد تا به عالی ترین صادرکننده سنگ تزئینی از افغانستان الی ختم سال 2021 مبدل شود. از زمان تاسیس این شرکت در سال 2014 ، بنیانگذار نچرل ستون، بزرگترین دستاورد خویش را رشد تصاعدی مشاغل شرکت در بخش استخراج معادن، پروسس، فروشات، بازاریابی و صادرات سنگ های تزئینی در افغانستان می شمارد. این شرکت با رشد و گسترش خویش به ایجاد مشاغل جدید ادامه داده و متعهد است تا حد اکثر 1000 شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد نماید و از این طریق در آن مناطق افغانستان که معادن و فابریکه های این شرکت در آن واقع شده اند، از توسعه اجتماعی دراز مدت و انکشاف جامعه- از زیربنا ها گرفته تا خدمات عامه- پشتیبانی خواهد کرد.

فابریکه ها

شرکت نچرل ستون در دو فابریکه عصری که با پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات ایتالوی برش و صیقل (پالش) مجهز استند، سرمایه گذاری نموده است. شرکت نامبرده در حال حاضر در حال احداث سومین فابریکه است تا بتواند ظرفیت تولیدی خویش را افزایش داده و محصولات متنوع تری را به بازار ها عرضه نماید.

یکی از شرکت های خدمات مهندسی و مشورتی در ایتالیا که شهرت جهانی دارد در زمینه برنامه ریزی و طراحی این فابریکه ها سهم داشت. این فابریکه ها مطابق با معیارهای مهندسی زیست محیطی و طراحی-ساخت و ساز اروپا، در پارک های صنعتی مدرن واقع در کابل، افغانستان طراحی و احداث شده اند.

فابریکه های نامبرده با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات ایتالوی پروسس سنگ، مجهز استند که در آنها تخته سنگ های تزئینی با استفاده از پیشرفته ترین فناوری (تکنالوژی) ایتالوی ‍‍پروسس سنگ، برش و صیقل (پالش) می شوند. این خطوط مدرن تولید، که ظرفیت تولید 40،000 متر مربع محصول نهایی سنگ در ماه را دارند ، شرکت نچرل ستون را قادر می سازد که تخته سنگ و تایل را با قیمت های رقابتی به بازارهای جهانی عرضه نماید.

پارک صنعتی جمعه محمدی

پارک صنعتی پلچرخی

پارک صنعتی پکتیا کوت