کُش ستون نخستین انتخاب برای انجنیر مسلکی، طراح، توسعه دهنده و مالک جایداد ها می باشد

شرکت نچرل ستون تحت نام تجاری (برند) کُش ستون، سنگ مرمر، رُخام و تراورتین را با عالی ترین کیفیت به مشتریان عرضه می نماید. از دیدگاه جیولوژیکی، نام تجاری کُش ستون از سلسله کوه های مشهور هندوکش گرفته شده و از عالی ترین کیفیت سنگ ها نماینده گی می کند.شرکت نچرل ستون سه معدن سنگ را در سلسله کوه های افغانستان در اختیار داشته که از آنها، سنگ ها را تحت نام تجاری کُش ستون استخراج می نماید.

خطوط تولید کُش ستون، تخته سنگ ها و تایل زینتی مرمر، رُخام و تراورتین را برای تزئین داخلی و بیرونی ساختمان ها عرضه می نماید. سنگ های کُش ستون مطابق معیارهای دقیق انجنیری توسط کارگران متعهد استخراج و تولید می شوند. شرکت نچرل ستون، محصولات سنگ کُش ستون را با استفاده از جدیدترین تکنالوژی ایتالوی پروسس سنگ ها، تولید می نماید. سرمایه گذاری در این تکنالوژی معاصر ایتالوی، شرکت نچرل ستون را قادر می سازد تا سنگ های تزئینی را با کیفیت استثنایی که معادل و یا بهتر از مشهورترین برند های سنگ موجود در بازار بین المللی امروز می باشد، تولید و عرضه نماید.

بهترین سنگ ما

محصولات شرکت نچرل ستون تحت نام تجاری کُش ستون در بازار های محلی، منطقوی و بین المللی قابل دسترس می باشند. تمامی محصولات کُش ستون دارای اعتبارنامه ی (CE) استند که نشان می دهد که محصولات نامبرده از لحاظ زیست محیطی مصؤن، عاری از آزبست(Asbestos) و سازگار با معیار های بین المللی مواد ساختمانی می باشند. با بهره گیری از خدمات لوژستیکی معتبر، شرکت نچرل ستون محصولات خویش را به مشتریان در هر جای دنیا انتقال می دهد، تا شما محصول کُش ستون را مستقیماً از طبیعت بدست بیاورید.

شرکت نچرل ستون در استخراج، پروسس و صادرات سنگ مرمر، رُخام و تراورتین تخصص دارد.

شرکت نچرل ستون در افغانستان در دو فابریکه عصری سرمایه گذاری نموده است که با ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته پروسس، برش و صیقل (پالش) سنگ های تزئینی مجهز می باشند که در آنها از پیشرفته ترین تکنالوژی ایتالوی ‍‍پروسس سنگ کار گرفته می شود. یکی از بهترین شرکت های انجنیری ایتالوی که به سطح جهانی شهرت دارد در برنامه ریزی و طراحی فابریکه های نامبرده سهم داشت. هر دو فابریکه مطابق با معیارهای ساختمانی و زیست محیطی اروپا طراحی و ساخته شده اند. شرکت نچرل ستون روی برنامه ریزی و انکشاف سومین فابریکه خویش کار می نماید.

تمامی فابریکه های سه گانه این شرکت در پارک های صنعتی پیشرفته کابل در افغانستان موقعیت دارند. بخش های تولیدی دو فابریکه فعال شرکت نامبرده در هر ماه، ظرفیت تولیدی 40 هزار متر مربع سنگ تزئینی پروسس نهایی را دارد. این ظرفیت و میزان تولید به شرکت نچرل ستون فرصت می دهد تا محصولات تخته سنگ وتایل خویش را با قیمت های رقابتی به بازار های جهانی عرضه نماید.

مشتریان ما و متخصصین سنگ های زینتی در خصوص کُش ستون چه می گویند

معادن ما

منبع اصلی اکمال شرکت نچرل ستون سه معدن با مساحت 33 کیلو متر مربع ذخایر سنگ فوق العاده و بینظیر با عالی ترین کیفیت بشمول سنگ مرمر سفید، تراورتین سفید و عسلی رنگ می باشد. سنگ های تزئینی این ذخایر دارای کیفیت استثنایی می باشند. مقیاس رنگی این سنگ ها مناسب بازار های بین المللی استند که در آنها بیشترین تقاضا برای این محصولات وجود دارد. مالکیت و بهره برداری از منبع اصلی، شرکت نچرل ستون را قادر می سازد تا اکمال و عرضه ی با ثبات و با اعتبار شمار وسیعی از محصولات کُش ستون را، بخصوص برای پروژه های بزرگ ساختمانی در هر مکان دنیا در بازار جهانی تضمین نماید.

اخبار و رویداد ها

شرکت نچرل ستون

نگاه عمیق بر فعالیت های شرکت نچرل ستون اندازید

نچرل ستون، یک شرکت پیشتاز در صنعت سنگ های تزئینی افغانستان است که محصولات خویش را تحت نام تجاری کُش ستون به مشتریان عرضه می نماید. شرکت نچرل ستون متعهد به عرضه سنگ های تزئینی با عالی ترین کیفیت بشمول مرمر، رُخام و تراورتین می باشد.
Play Video

تماس با ما

فروشنده گان و توزیع کننده گان

بمنظور پیوستن به جمع توزیع کننده گان یا فروشنده گان محصولات کُش ستون، لطفاً با شرکت نچرل ستون به تماس شوید تا در رابطه به این فرصت بیشتر بدانید.

مهندسین و طراحان

لطف نموده با شرکت نچرل ستون تماس بگیرید تا در رابطه به هر محصول کُش ستون برای پروژه تان و یا هم در خصوص کاربرد، اعتبارنامه و سایر ویژگی های محصولات ما بیشتر بدانید.